مدیرکل بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور:
بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم به ۴ تخت ویژه مجهز می‌شود

1 امرداد 1394
مدیرکل بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت: بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم به ۴ تخت ویژه مجهز می‌شود تا قابلیت این بیمارستان نسبت به بیمارانی که به مراقبت‌های ویژه نیاز دارند بیشتر شود.

رضا رضایی در جلسه با فرماندار شهرستان تنگستان افزود: یکی از طرح‌های نظامت سلامت جلوگیری ازمهاجرت مردم به شهرها بزرگ و مراکز استان‌ها است که تحقق این مهم نیاز به تجهیز مراکز درمانی به امکانات مورد نیازمی‌باشد که با تلاش دولت این امر محق شده است.
به زودی یک دستگاه سونوگرافی و رادیولوژی جدید به بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم تحویل داده می‌شود
مدیرکل بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه مراکز درمانی تنگستان به امکانات مورد نیاز تجهیزمی‌شود گفت: یک دستگاه سونوگرافی و رادیولوژی جدید به بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم تا چند هفته دیگر تحویل داده می‌شود.
رضا رضایی از تجهیز بیمارستان امام حسین(ع) شهر اهرم به دستگاه اندوسکوپی خبرداد و افزود: امسال خدمات دندانپزشکی در تمام بیمارستان‌های دولتی کشور ارایه می‌‌شود تا مردم بتوانند این خدمات با قیمت پایین دریافت کنند.
این مقام مسؤول با بیان اینکه یک دستگاه یونیت دندانپزشکی به بیمارستان امام حسین(ع) شهر اهرم واگذار می‌شود تصریح کرد: اجرای طرح تحول نظام سلامت تا حد زیادی رضایت عمومی مردم در راستای خدمات مطلوب و ارزان درمانی را جلب کرده است.
انتهای پیام/م.غ 1023

کلمات کلیدی:
بازدید     مدیرکل.بودجه     معاونت     معاونت.درمان        

تاریخ بروز رسانی:   1 امرداد 1394

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >