سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
همکاری شورا و حوزه درمان استان بوشهر بیشازپیش افزایش یابد/ ارتقای حوزه سلامت استان بوشهر نیازمند همکاری بین بخشی است

4 ارديبهشت 1401
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای استفاده از پایگاه مردمی شوراها و توان اجرایی این نهاد و تسریع در خدمت‌رسانی به شهروندان باید همکاری شورا و حوزه درمان استان بوشهر بیشازپیش افزایش یابد.

دکتر احمد یزدان پناه در نشست با رئیس شورای شهر بوشهر اظهار داشت: تقویت نقش شورای اسلامی در حوزه سلامت لازم و ضروری است.
وی گفت: باید مردم آگاهی لازم به رعایت مسائل را پیدا کنند و هرچه آگاهی مردم افزایش یابد مسیر حفظ سلامت آن‌ها هموارتر می‌شود و در این راستا شورای شهر به دلیل پایگاه مردمی که دارد می‌تواند کم شایانی بکند.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: انتظار است ورودی و فضای جلوی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر به کمک شورای اسلامی و شهرداری بوشهر بهسازی و اصلاح شود.
رئیس شورای شهر بوشهر نیز گفت: شورای شهر بر خود وظیفه میداند در جهت سلامت شهروندان و کم کردن دغدغه شهروندان در کنار حوزه سلامت باشد
 جعفر پورکبگانی بابیان اینکه شیوع کرونا با همه سختی‌ها و مسائل خود، درس‌های بسیاری داشت که یکی از آن‌ها توجه به‌نظام سلامت و در اولویت قرار دادن برنامه‌های این نظام است. اظهار داشت: منتخبین شورای ششم شهر بوشهر در کنار مدافعان سلامت هستند و این را وظیفه خود می‌دانند.
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: منتخبین شورای ششم شهر بوشهر از هیچ کمکی برای بهبود وضعیت سلامت مردم و کمک به مدافعان سلامت دریغ نمی‌کنند
وی بابیان اینکه افزود: شورا با کمک خیرین و منابع در دسترس به کمک حوزه سلامت با تمام توان می‌آید و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.
رئیس شورای شهر بوشهر خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم رضایتمندی نسبی برای مردم و مدافعان سلامت ایجاد کنیم.
انتهای پیام / م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
همکاری     شورای.شهر     معاونت.درمان     دکتر.احمد.یزدانپناه     جعفر.پورکبگانی    

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >