سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
افزایش تعداد بیماران بستری کرونایی استان به ۸۴ نفر/ روز بدون فوتی در استان

16 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حال حاضر ۸۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که نسبت به روز گذشته ۱۰ نفر افزایش داشته است.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای ۲ مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر ۱۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که حال ۲ نفر از آنها وخیم است.
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر گفت:  خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته فوتی ناشی از کرونا در استان به ثبت نرسیده است.
 دکتر ملکی زاده افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۲۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای ۵ مورد به کرونا قطعی بوده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۱۵۱ هم‌استانی به علت ابتلای به این ویروس جان خود را از دست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۳۷۷۳ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
وی تاکید کرد: با توجه به افزایش آمار مبتلایان و بستری‌‌ها از تمامی هم‌استانی‌های عزیز خواهشمند است تا دستورالعمل های بهداشتی مانند زدن ماسک، شستشوی مکرر دست ها با آب و صابون یا ضدعفونی کردن دست‌ها را رعایت کرده و از حضور غیر ضروری در جمع‌ها اکیدا خودداری کنند.


انتهای پیام/ م.ف۱۰۲۴٫

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کرونا     کووید19     دکتر.حسن.ملکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   16 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >