پیام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران

12 فروردين 1401
دکتر حسن ملکی‌زاده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پیامی فرارسیدن 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:
یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران پایان دوران طولانی دیکتاتوری شاهنشاهی، تبلور مردم سالاری دینی و فراهم شدن مشارکت سیاسی مردم بوده است.
همواره روز دوازدهم فروردین یادآور حماسه پرشکوه ملت بزرگ ایران در تایید تمامی آرمان‌های زیبای انقلاب است که به صحنه آمدند و نقش سرنوشت ساز خود را در تعیین ساختار اداره جامعه ایفا کردند و با انتخاب بزرگ خود در تاریخ پرفراز و نشیب کشور نقطه عطفی را در تاریخ معاصر جهان رقم زدند.
آن روز، تدبیر و دوراندیشی حضرت امام خمینی (ره) و حمایت بیش از ۹۸ درصدی ملت از نظام جمهوری اسلامی، پایه‌گذار سیره‌ای در حکومت‌داری شد که با اتکاء به آرای مردم و زمینه سازی برای چرخش نخبگان در هر انتخابات می‌تواند چالش‌های پیش رو را برطرف سازد و سطح کارآمدی و مشروعیت نظام را هر روز بیشتر کند.
امروز نیز در دهه پنجم از حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ثمره خون هزاران شهید گلگون کفن و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری شاهد شکوفایی و بالندگی نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین المللی و همراه با استقلال، آزادی و امنیت و عدالت هستیم.
اینجانب، ضمن تبریک روز ۱۲ فروردین «روز جمهوری اسلامی ایران» به مردم انقلابی وهمیشه در صحنه ایران و جامعه دانشگاهیان به ویژه مدافعان سلامت استان بوشهر، موفقیت همگان را در راستای آرمان‌های بلند امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/ س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
12.فروردین     روز.جمهوری.اسلامی     پیام.تبریک     دکتر.حسن.ملکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   12 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >