سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ادامه بازدیدهای نوروزی خود از شهرستان گناوه بازدید کرد/ گزارش تصویری

5 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در چهارمین روز نوروز به صورت سرزده از بیمارستان امیرالمومنین(ع)، بیمارستان سوانح و سوختگی، مرکز واکسیناسیون سالن حوادث، پایگاه اورژانس شهری و مراکز اسکان مسافرین نوروزی شهرستان گناوه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر حسن ملکی زاده که جهت بررسی وضعیت بهداشت و درمان شهرستان گناوه و نیز اسکان مسافرین نوروزی به این شهرستان سفر کرده بود از بخش‌های مختلف بیمارستان‌ها بازدید کرده و در جریان خدمات درمانی و نظارت های بهداشتی بر اسکان مسافرین نوروزی قرار گرفت.
در این بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، هدایایی را به کادر زحمتکش شیفت بیمارستان‌های امیرالمومنین(ع) و سوانح و سوختگی، پایگاه اورژانس شهری، اورژانس جاده ای بندرریگ، مرکز واکسیناسیون و به کودکان جهت تشویق به انجام واکسیناسیون به‌عنوان عیدی اهدا کرد.
در این بازدید دکتر حیدر عزیز نژاد سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر قاسم برجوئی فرد سرپرست معاونت بهداشتی، دکتر عبدالرحیم دادجو رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر و سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ م.ف۱۰۲۴
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     نوروز     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   5 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >