رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛
برگزاری چهلمین دوره آزمون ارتقا و گواهینامه دستیاران تخصصی پزشکی همزمان با سراسر کشور در استان بوشهر

19 تير 1400
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهرگفت: چهلمین دوره آزمون ارتقا و گواهینامه دستیاری تخصصی پزشکی همزمان با سراسر کشور در استان بوشهر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.

 دکتر سعید کشمیری اظهار کرد: این آزمون با حضور 29 نفر شرکت کننده شامل 3 رشته جراحی، داخلی و اطفال برگزار شد.
وی تصریح کرد: این آزمون هر ساله برای ارتقا دستیاران برگزار می‌شود که امسال تعداد 14 نفر در رشته داخلی، 8 نفر رشته جراحی و 7 نفر در رشته اطفال در این آزمون شرکت کرده اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر اظهار داشت: همه شرکت کنندگان ،دانشجویان دستیاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بوده‌ و در حال تدریس در این دانشگاه می باشند که تعدادی از این افراد با قبولی در این آزمون گواهینامه تخصصی خود را دریافت می کنند.
دکتر کشمیری خاطر نشان کرد: با توجه به همه گیری ویروس کرونا و ضرورت تامین سلامت شرکت کنندگان کلیه نکات بهداشتی از قبیل ضد عفونی محل آزمون قبل از شروع، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و مهیا نمودن محیطی سالم جهت رقابت شرکت کنندگان به بهترین نحو ممکن انجام شد.
وی افزود: 2 نفر از شرکت کنندگان مبتلا به بیماری کرونا بوده اند که با خود اظهاری مشخص شده و در سالنی جداگانه با فاصله مناسب در این آزمون شرکت کردند.
این آزمون جمعه 18 تیرماه با همکاری حراست دانشگاه، امور عمومی و خدمات آموزشی معاونت آموزشی در سالن فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/ز.ح.1027

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آزمون.ارتقا.دستیاری     چهلمین.دوره     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   19 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >