رشد 20درصدی مقالات نمایه شده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایگاه اسکوپوس

3 دی 1398
مدیر اطلاع‌رسانی و شبکه پژوهش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مقالات نمایه شده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایگاه اسکوپوس رشد 20درصدی داشته است.

دکتر علی حمیدی در آیین تجلیل از پژوهشگران برتر با ارائه گزارشی از عملکرد پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در یک سال گذشته تعداد مقالات نمایه شده در پایگاه اسکوپوس بالغ‌بر 180 مقاله رسید.
وی با اشاره به افزایش انتشارهای دریافت شده توسط مقالات نمایه شده افزود: تعداد انتشارهای دریافت شده توسط مقالات نمایه شده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایگاه اسکوپوس نیز با افزایش 20 درصدی به عدد 2823 رسید.
افزایش 19 درصدی انتشار مقالات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ISI
دکتر حمیدی ادامه داد: تعداد انتشارهای مقالات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایگاه Clarivate Analytics (ISI) نیز با 19 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 2447 مورد رسیده است.
مدیر اطلاع‌رسانی و شبکه پژوهش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان داشت: مقالات نمایه شده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایگاه pubmed نیز با افزایش 24 درصدی به 132 مورد رسیده است.
وی با اشاره به کسب رتبه سوم کتابخانه دانشگاه در بین دانشگاه‌های هم‌تراز گفت: کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز باهدف ایجاد دسترسی به منابع اطلاعاتی لازم برای اعضای هیأت علمی، کارمندان و دانشجویان، پایگاه‌های اطلاعاتی مختلف را از طریق وب‌سایت کتابخانه به نشانی dglib.bpums.ac.ir در اختیار کاربران قرار داده است.
دکتر حمیدی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی معاونت تحقیقات و فناوری و حمایت‌های رییس دانشگاه مبلغ یک میلیارد ریال برای خرید منابع اطلاعاتی تخصیص یافت که از این طریق تعداد 239 نسخه کتاب به مجموعه کتابخانه‌های دانشگاه افزوده شد.

انتهای پیام/پ.ر-2030

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 


کلمات کلیدی:
تجلیل     هفته.پژوهش     پژوهشگران.برتر     دکتر.علی.حمیدی    

تاریخ بروز رسانی:   4 دی 1398

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >