دو مرکز فاقد مجوز در حوزه پوست و زیبایی توسط دانشگاه علوم پرشکی بوشهر پلمپ شد

26 فروردين 1398
دو مرکز فاقد مجوز که در زمینه پوست و زیبایی در شهر بوشهر فعالیت داشتند توسط معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و با همکاری سازمان تعزیرات حکومتی، مراجع قضایی و نیروی انتظامی پلمپ شد.

سرپرست اداره نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان با اعلام این خبر گفت: این مراکز فاقد مجوز بوده و بر اساس قوانین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تمامی مراکزی که با سلامت مردم سروکار دارند بایستی مجوزهای لازم از جمله موافقت اصولی و پروانه بهره‌برداری را اخذ کنند.
دکتر محمد ازمل افزود: تنها متخصصین پوست و مو می‌توانند در این حوزه‌ها مداخله درمانی داشته باشند، اما متأسفانه شاهد هستیم افرادی با کمترین سطح دانش در این حوزه‌ها ورود کرده و بعضاً آسیب‌های جبران‌ناپذیری به سلامت افراد وارد می‌شود.
وی تأکید کرد: مردم تنها از طریق مراکز دارای مجوز اقدام به دریافت خدمات مورد نیاز خود کرده و از  مراجعه به  این افراد جداً خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق مراجعه حضوری به اداره نظارت معاونت درمان دانشگاه یا در سامانه 190 ثبت کنند.
انتهای پیام/ س.م - 1021

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مرکز.فاقد.مجوز.پوست.زیبایی     پلمپ     معاونت.درمان.دانشگاه     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     مراجع.قضایی     نیروی.انتظامی    
تعزیرات.حکومتی    

تاریخ بروز رسانی:   26 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >