به مناسبت روز جهانی رژیم درمانگر؛
برپایی ایستگاه سلامت و اندازه‌گیری شاخص‌های تن‌سنجی در شهر بوشهر

18 اسفند 1397
کارشناس تغذیه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: به مناسبت روز جهانی رژیم درمانگر ایستگاه سلامت و اندازه‌گیری شاخص‌های تن‌سنجی در پارک مرجان شهر بوشهر برپا شد.

مریم نوشادی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه گفت: دومین چهارشنبه از ماه مارس هرسال به‌عنوان روز جهانی رژیم درمانگر نام‌گذاری شده است.
نوشادی با اشاره به برنامه‌های متنوع برای روز جهانی رژیم درمانگر افزود: تمام تلاش و توان جامعه تغذیه دانان و فعالان این عرصه بر این اصل استوار است که با ارائه خدمات مطلوب در مراکز درمانی زمینه ارتقاء سلامت بیماران بستری را فراهم آورند.
وی تصریح کرد: به‌منظور افزایش آگاهی عمومی و ارائه آموزش‌های لازم به مردم، پایگاه سلامت و اندازه‌گیری شاخص‌های تن‌سنجی در پارک مرجان شهر بوشهر برپا شد.
کارشناس تغذیه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: در این ایستگاه سلامت مطالب آموزشی مرتبط با تغذیه نیز به مراجعین ارائه شد.
نوشادی گفت: هم‌زمان با برپایی ایستگاه سلامت از فعالان این عرصه نیز تقدیر به عمل آمد.
به مناسبت روز جهانی رژیم درمانگر ایستگاه سلامت و اندازه‌گیری شاخص‌های تن‌سنجی در پارک مرجان شهر بوشهر به همت کارشناسان تغذیه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر پاشد، در حاشیه این ایستگاه آموزش‌های لازم در زمینه چهارشنبه آخر سال نیز به مراجعین ارائه شد.

انتهای پیام/م.پ-۱۰۲۵

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
رژیم.درمانگر     مریم.نوشادی     معاونت.درمان        

تاریخ بروز رسانی:   18 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >