آزمون کتبی هنرستان بهياري یازدهم مرداد برگزار می‌شود

31 تير 1397
مسئول امور بهیاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: آزمون کتبی ورودی هنرستان پسرانه بهیاری ۱۷ شهریور برازجان برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ با یک هفته تعویق در روز پنجشنبه یازدهم مرداد ماه سال جاری برگزار می‌گردد.

علی شهریاری با اشاره به استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان از این آزمون گفت: به‌منظور انجام هماهنگی‌های لازم، تأمین زیرساخت‌های رفاهی موردنیاز و رفاه حال داوطلبان شرکت‌کننده و خانواده‌های آنان تاریخ برگزاری آزمون از چهارم به یازدهم مرداد ماه موکول شد.
اول تا سوم مردادماه مهلت اصلاح و ویرایش اطلاعات
شهریاری در حاشیه نشست هماهنگی ستاد برگزاری آزمون کتبی هنرستان بهیاری بیان داشت: آن دسته از داوطلبان که نیاز به ویرایش و اصلاح اطلاعات و مدارک ثبت‌نام ‌دارند می‌توانند از تاریخ یکم تا سوم مردادماه با مراجعه به سامانه ثبت‌نام به نشانی www.bpums.ac.ir نسبت به اصلاح و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
هفتم تا نهم مرداد ماده مهلت دریافت کارت ورود به جلسه
مسئول امور بهیاری دانشگاه علوم پزشکی افزود: متقاضیان شرکت در آزمون بهیاری ۹۷ می‌توانند برای دریافت کارت شرکت در جلسه به مدت سه روز از هفتم تا نهم مردادماه با مراجعه به سامانه ثبت‌نام با کد رهگیری که هنگام ثبت‌نام از سامانه دریافت کرده‌اند کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند.
شهریاری خاطرنشان کرد: کارت ورود به جلسه برای آن دسته از داوطلبانی که شرایط لازم برای پذیرش را دارا نباشند و یا مدارک آنان ناقص ارسال‌شده باشد صادر نمی‌‎شود.
وی تصریح کرد: مشخصات فردی، شماره داوطلبی و اطلاعات مربوط به ساعت و مکان برگزاری آزمون هنگام دریافت کارت ورود به جلسه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
انتهای پیام/ م.پ ۱۰۲۵

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آزمون     آزمون.بهیاری     علی.شهریاری        

تاریخ بروز رسانی:   31 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >