آزمون ارزیابی صلاحیت بالینی پزشکی عمومی در بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

10 تير 1397
سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: آزمون ارزیابی صلاحیت بالینی پزشکی عمومی برای اولین بار در مرکز مهارت‌های بالینی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

دکتر اعظم امینی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از حدود سال ۹۴ برای کلیه دانشجویان پزشکی که فارغ‌التحصیل می‌شوند علاوه بر امتحانات کشوری و بالینی که در بخش‌های مختلف آموزش صورت می‌گیرد، یک آزمون نیز برای سنجش مهارت‌های عملی دانشجویان در پایان دوره پزشکی عمومی برگزار می‌شود که قبولی در این مرحله برای شروع مراحل بعدی تحصیل در رشته‌های تخصصی و نیز کسب دانشنامه پزشکی عمومی الزامی می‌باشد.
وی تصریح کرد: دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تا قبل برگزاری این دوره در استان بوشهر برای گذراندن این آزمون ملزم به حضور در دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند.
سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خوشبختانه با همکاری و حمایت ریاست محترم دانشگاه، معاونت آموزشی و کارشناسان دانشکده پزشکی و نیز استفاده از توانایی علمی و تخصصی اساتید دانشکده پزشکی بوشهر برای اولین بار این امتحان در مرکز مهارت‌های بالینی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
دکتر اعظم امینی خاطرنشان کرد: برای اولین دوره انجام این آزمون ۳۰ نفر شرکت‌کننده داشتیم که طی مدت 4 ساعت آزمون برگزار شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
آزمون     صلاحیت.بالینی     دکتر.اعظم.امینی        

تاریخ بروز رسانی:   10 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >