آزمون صلاحیت مهارت‌های بالینی دانشجویان پزشکی در بوشهر برگزار می‌شود

29 آذر 1396
آزمون صلاحیت مهارت‌های بالینی دانشجویان پزشکی با تأمین زیرساخت‌های لازم به‌زودی در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر برگزار می‌شود.

رییس مرکز صلاحیت‌های بالینی قطب 5 کشور در بازدید از مرکز صلاحیت‌های بالینی بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر، گفت: با توجه به اهمیت زیرساخت‌ها در حوزه صلاحیت‌های بالینی، امکانات و تجهیزات این مرکز مورد بررسی قرار گرفت که با اصلاحات جزیی به‌زودی اولین آزمون صلاحیت بالینی در بوشهر برگزار می‌شود.
دکتر مهوش علیزاده نایینی اضافه کرد: در بستر تحول در فعالیت‌های آموزشی محورهایی مانند توسعه‌ زیرساخت، بهبود روش‌های ارزشیابی و آزمون‌های پزشکی و مرجعیت علمی به‌صورت بسته محورهای توسعه در نظر گرفته‌شده است.
وی افزود: در جهت تقویت قطب 5 کشور که با توسعه و پیشرفت تمام اعضا قطب از جمله شیراز، بوشهر ، بندرعباس ، یاسوج، فسا و جهرم امکان‌پذیر است برنامه‌هایی در نظر گرفته‌ایم که این سفر کاری از جمله همین برنامه‌های توسعه‌ای است.
این مقام مسئول تصریح کرد: تاکنون آزمون اسکی (صلاحیت مهارت‌های بالینی) دانشجویان پزشکی بوشهر در شیراز برگزار می‌شد که با توجه به افزایش تعداد دانشجویان و خطرات رفت‌وآمد در جاده‌ها برگزاری این آزمون در بوشهر ضرورتی است که در آینده نزدیک این مهم در بوشهر انجام می‌شود.
 رییس مرکز صلاحیت‌های بالینی قطب 5 کشور گفت: در جلسه‌ای که با مسئولین دانشگاه و بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر داشتیم مقرر شد مرکزی جدید در فضایی استانداردتر در این بیمارستان ساخته شود که امیدواریم این مهم هر چه زودتر محقق شود.
در روز دوم این بازدید که از امکانات و تجهیزات بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر صورت گرفت کارگاه آموزش کشوری با حضور 60 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جهت بهبود کیفیت آزمون اسکی برگزار و منجر به کسب مجوز کشوری برای برگزاری این آزمون شد.
 
انتهای پیام/ م.آ 4070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

کلمات کلیدی:
آزمون     دکتر.مهوش.علیزاده‌نایینی     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >