مدیر منابع انسانی دانشگاه خبر داد:
آخرین‌مهلت نام‌نویسی در آزمون استخدامی بیمارستان دیر پایان ساعت اداری نوزدهم فروردین است

19 فروردين 1396
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: آخرین‌مهلت نام‌نویسی در آزمون استخدامی قرارداد شرکتی بیمارستان دیر پایان ساعت اداری نوزدهم فروردین‌ماه است.

عبدالرضا محبوبی با اشاره به جذب نیروی خدماتی و پشتیبانی به‌صورت شرکتی در بیمارستان دیر گفت: بر اساس مجوزهاي شماره 2866/209/د مورخ 18/5/95 معاونت توسعه مديريت و منابع وزارت متبوع به تعداد 16  نفر افراد واجدالشرايط از طريق آزمون کتبي و پس از طي کردن مراحل گزينش توسط هسته گزينش دانشگاه به‌صورت قرارداد شرکتي جهت بيمارستان دير جذب خواهند شد.
وی گفت: اطلاع‌رسانی شهرستانی و استانی از طریق سامانه اینترنتی اعلام‌شده و رسانه‌های محلی انجام‌گرفته است.
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: سامانه نام‌نویسی شرکت طرف قرارداد با دانشگاه برای بکار گیری این نیروها از 14 فروردین‌ماه به آدرس http://employ.bpums.ac.ir/Fa/Announce-3028.htm در سایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دسترس عموم قرار دارد.
محبوبی بیان داشت: همکاران آموزش‌دیده ما در واحد کارگزینی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نسبت به دریافت مدارک مندرج در آگهی ثبت‌نام اقدام خواهند کرد.
وی با اشاره به جذب صددرصدی نیروی بومی شهرستان دیر خاطرنشان کرد: کلیه داوطلبین می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی آزمون و یا سایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از شرایط و رشته‌های موردنیاز اطلاع حاصل نمایند.
عبدالرضا محبوبی در رابطه با نحوه برگزاری آزمون گفت: آزمون عمومی به‌صورت کتبی و در دو مقطع دیپلم و فوق‌دیپلم و با نظارت کمیته آزمون ستاد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر برگزار می‌شود برگزار می‌شود.
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به برگزاری آزمون در شهرستان دیر گفت: زمان توزیع کارت شرکت در آزمون روزهای 23 و 24 فروردین‌ماه در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر است که محل و ساعت برگزاری آزمون در آن قید می‌شود.
برای اطلاع از شرایط آزمون اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/م.پ 1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
آزمون     استخدام     آگهی     بیمارستان     شبگه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   19 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >