نتايج آزمون استخدام قراردادي 20 و 21 تيرماه 1392

تاریخ نامه: 7 آبان 1392
شماره نامه:
 
استخدام  |   

 اطلاعيه شماره 1

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدام قراردادي مورخ 20 و 21/4/92

بدين وسيله به اطلاع کليه پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون قراردادي مورخه 20 و 21/4/92 دانشگاه علوم پزشکي بوشهر مي‌رساند که پذيرفته شدگان مذکور جهت انجام مصاحبه تخصصي با توجه به برنامه تنظيمي که متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد مراجعه و نسبت به تاريخ و محل انجام مصاحبه خويش مطلع شوند.

 

اطلاعيه شماره 2

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدام قراردادي مورخ 20 و 21/4/92

بدين وسيله به اطلاع داوطلبان استخدام قراردادي مورخه مذکور که به نتيجه مرحله اول آزمون مربوطه اعتراض دارند مي‌توانند درخواست خود را لغايت مورخه 12/8/92 بصورت کتبی به دبيرخانه کميته آزمون استخدامي دانشگاه تحويل نمايند. ضمناً به اعتراض‌هاي که بعد از تاريخ مذکور واصل گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

 

اطلاعيه شماره 3

قابل توجه پذيرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدام قراردادي مورخ 20/4/92 در رشته‌هاي "نگهبان" و "نگهبان/خدمتگزار"

بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند به منظور انجام مرحله دوم آزمون استخدامي (تست ورزشي) راس ساعت 8 صبح مورخ 26/8/92 در معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکي واقع در خيابان معلم روبروي ستاد نماز جمعه حضور بهمرسانند. بديهي است عدم حضور داوطلبان به منزله انصراف از استخدام قراردادي تلقي خواهد شد. ضمناً يادآور مي‌گردد که به همراه داشتن لباس ورزشي (پيراهن - شلوار و کفش ورزشي) و نيز اصل شناسنامه و کارت ملي الزامي است. همچنين جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن‌هاي 2524917 و 4-2522081 تماس حاصل نمايند.

 

اطلاعيه شماره 4

قابل توجه پذيرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامي قراردادي در رشته‌هاي ذيل مي‌رساند که تاريخ و زمان برگزاري تست ورزش از طريق اين سايت متعاقباً اعلام خواهد شد.
نگهبان جهت برازجان
نگهبان جهت خارگ
نگهبان / خدمتگزار جهت آبپخش
نگهبان/ خدمتگزار جهت تنگ ارم

 

اطلاعيه شماره 5

 بدين‌وسيله به اطلاع کليه شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامي قراردادي مورخ 20 و 21/4/92 مي‌رساند که جهت مشاهده اصلاحيه نتايج آزمون مذکور به لينک هاي زير مراجعه نمايند.

اصلاحيه فهرست پذيرفته شدگان مرحله اول ديپلم

اصلاحيه فهرست پذيرفته شدگان مرحله اول فوق ديپلم و بالاتر

 

 
اطلاعيه شماره 6 (مصاحبه تخصصي)

بدين‌وسيله به اطلاع کليه پذيرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدام قراردادي مورخ 20 و 21/4/92 مي‌رساند که جهت مشاهده فهرست زمان‌بندي مصاحبه تخصصي به لينک‌هاي ذيل مراجعه نمايند.

 يادآوري 1:

تاريخ و زمان مصاحبه قابل تمديد نخواهد بود و عدم حضور داوطلبان عزيز در تاريخ وساعت مقرر به عنوان انصراف تلقي خواهد شد.

 يادآوري 2:

داوطلباني که داراي طرح، تحقيق و يا مقاله علمي در حوزه تخصصي (مرتبط با شغل مورد تقاضا) خود مي‌باشند و با تاييد معاونت پژوهشي دانشگاه در زمان مصاحبه بهمراه داشته باشند.

 يادآوري 3:

جهت متقاضيان رشته‌هاي «نگهبان» و «نگهبان/خدمتگزار» به همراه داشتن لباس ورزشي (پيراهن- شلوار و کفش ورزشي) و نيز اصل شناسنامه و کارت ملي الزامي است.

1- ليست زمان بندي مصاحبه تخصصي رسته درماني – اداري و مالي

2- ليست زمان بندي مصاحبه تخصصي رسته بهداشتي – اداري و مالي

3- ليست زمان بندي مصاحبه تخصصي رسته خدماتي

4- ليست زمان بندي مصاحبه تخصصي رسته نگهبان و نگهبان/خدمتگزار 

 

 

اطلاعيه شماره 7

بدين‌وسيله به اطلاع کليه داوطلبان آزمون استخدام قراردادي که به موارد مختلف آزمون استخدام قراردادي مورخ 20 و 21 تيرماه 1392 اعتراض داشته‌اند و خواستار بازنگري مجدد در اعلام نتايج آزمون شده‌اند مي‌رساند که با توجه به بررسي نمايندگان محترم اعضاء کميته آزمون استخدامي دانشگاه که در سه مرحله انجام شده است به جز مواردي که در اصلاحيه آگهي اعلام نتايج درج گرديده ساير در خواست‌هاي فوق‌الذکر موجه تشخيص داده نشده است، لذا در امتياز نهايي اين دسته از داوطلبان تغييراتي حاصل نگرديده است.

 

 

کميته برگزاري آزمون استخدامي دانشگاه

 

 


 

نتايج آزمون:

اسامي پذيرفته شدگان مرحله اول ديپلم

اسامي پذيرفته شدگان مرحله اول ليسانس

 کلمات کلیدی:
نتايج     آزمون.استخدام.قراردادي    

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

نظرات ارسالی
سلام صبحتون بخير مرسي كه نتايجو زدين اسم منم جز قبوليا بود ببينم خدا واسم چي مي خواد بازم ممنون
زهره

لینک به این صفحه
< >