قابل توجه کلیه دانش‌آموختگان گروه پزشکی که تا کنون جهت تعیین وضعیت بدهی خود اقدام ننموده‌اند

تاریخ نامه: 9 امرداد 1392
شماره نامه:
 
آموزش  |   

باسمه تعالي


اطلاعيه وزارت بهداشت ،درمان وآموزش پزشکي
صندوق رفاه دانشجويان

با توجه به اينکه اصلي‌ترين بخش اعتبارات صندوق رفاه دانشجويان از بازپرداخت به موقع بدهي دانش‌آموختگان تأمين مي‌شود و پرداخت منظم اقساط امکان ياري و مساعدت به وضعيت معيشتي دانشجويان را بيش از پيش ميسر مي‌سازد و نظر به اينکه واحد پي‌گيري دانش‌آموختگان صندوق رفاه در نظر دارد بر اساس قانون از کليه دانش‌آموختگان گروه پزشکي که تاکنون جهت تعيين وضعيت بدهي خود اقدام ننموده‌اند جريمه ديرکرد اخذ نمايد، لذا از کليه عزيزاني که در گروه‌هاي پزشکي تحصيل نموده‌اند تقاضا مي‌گردد جهت اطلاع از وضعيت بدهي خود به سايت صندوق به آدرس www.srd.ir مراجعه نموده و نسبت به پرداخت بدهي خود اقدام نمايند. ضمناً دانش‌آموختگاني که تا تاريخ 30/10/1390 بدهي معوق خود را واريز نمايند جريمه ديرکرد اخذ نمي‌گردد.

همچنين دانش‌آموختگان پس از واريز بدهي خود به طرق ذيل مي‌توانند از مجوزهاي صندوق رفاه استفاده نمايند:

- با مراجعه به معاونت دانشجويي و رفاهي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي محل سکونت و يا اشتغال، درخواست خود را ارائه و از طريق سيستم Online در معاونت‌هاي فوق نسبت به دريافت پاسخ خود اقدام نمايند.
- بامراجعه به سايت صندوق رفاه به آدرس:‌ www.srd.ir درخواست خود را به صورت الکترونيکي ارسال و جهت پرينت نامه به معاونت‌هاي دانشجويي و رفاهي دانشگاه محل سکونت خود مراجعه نمايند.
- به صندوق رفاه وزارت بهداشت به آدرس: خيابان وليعصر، بالاتر از خيابان آيت‌ا... طالقاني، نبش کوچه گيلان، پلاک 1605 مراجعه نمايند.


جهت کسب اطلاعات بيشتر باشماره تلفن :84212000 تماس بگيريد.

دانش آموختگان محترم:
با بازپرداخت به موقع اقساط وام خود، مارا در ارائه خدمات بهتر به دانشجويان ياري فرماييد.

 

صندوق رفاه دانشجويانکلمات کلیدی:
دانش.آموختگان     گروه.پزشکي     وضعيت.بدهي    

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >