رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
ارائه بیش از یازده میلیون خدمت مجموعه بهداشت و درمان استان در طول یک‌سال/ گزارش تصویری

20 مهر 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: طی محاسبات صورت گرفته در دانشگاه علوم پزشکی بیش از یازده میلیون خدمت در مجموعه بهداشت و درمان استان در طول یک سال به مردم ارائه‌شده که شامل ویزیت، سونوگرافی، بستری، آزمایش و سایر خدماتی است که در مراکز بهداشتی درمانی در حال انجام هستند.

دکتر سعید کشمیری در جلسه کارگروه راهبری توسعه مدیریت افزود: دانشگاه علوم پزشکی و واحدهای تابعه فرایندهای زیادی داشته و از مجموعه‌هایی است که بیشترین فرایند سازمانی را در بین ادارات دارد.
وی تصریح کرد: تنوع فرایند، تعداد و پیچیدگی آن‌ها در بخش‌های درمانی بسیار زیاد بوده و بیمار از زمانی که وارد بیمارستان می‌شود تا زمان خروج از بیمارستان خدمات فراوان، پیچیده و متنوعی را دریافت می‌کند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  بیان داشت: آموزش و تعهد مدیران و کارکنان نسبت به کار خود بسیار مهم بوده و باید همه افراد خود را نسبت به کار خود مسئول بدانند.
دکتر کشمیری اظهار داشت: اتفاقات خوبی که در مجموعه بهداشت و درمان استان رخ می‌دهد توسط وزارت بهداشت و در کنار شاخص‌های کشوری قرار داده می‌شود که می‌تواند ما را به سمت سازمان پاسخگو، پویا و مشتری مدار سوق دهد.
خدمات باید درست، به‌موقع و به‌اندازه ارائه شود
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکید کرد: خدمات باید درست، به‌موقع و به‌اندازه به بیماران ارائه شود که این یکی از اهداف مهم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
جلسه کارگروه راهبری توسعه مدیریت با حضور رییس دانشگاه، معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر، معاونین و کارشناسان دانشگاه برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ف1024

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EY7jegBw69PIpld7SHn6wN

 


کلمات کلیدی:
دکتر.سعید.کشمیری     کارگروه.توسعه     جشنواره.شهید.رجایی    

تاریخ بروز رسانی:   20 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >