سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تکریم بازنشستگان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وظیفه همه است/ گزارش تصویری

19 مهر 1396
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: بازنشستگان امروز دانشگاه همکاران دیروز ما بوده‌اند که سی سال زحمات دانشگاه را به دوش کشیده‌اند و تکریمشان وظیفه همه پرسنل دانشگاه است.

دکتر سعید کشمیری در نشست با اعضای هیأت مدیره کانون بازنشستگان دانشگاه اضافه کرد: همه مدیران و کارکنان دانشگاه سعی و تلاششان این است که امانت‌دار خوبی برای زحمات طولانی‌مدت شما باشند و راهی را در پیش بگیرند که چشم‌انداز و هدف شما بوده است.
وی تصریح کرد: رسالت دانشگاه بسیار گسترده است و از مهم‌ترین آن می‌توان به حفظ سلامت مردم اشاره کرد که باید به آن‌ توجه ویژه شود تا فرزندان این استان بتوانند آینده‌ساز باشند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: مهم‌ترین و کلیدی‌ترین واژه در برخورد با بازنشستگان و پیشکسوتان مسئله تکریم است که باید به‌خوبی انجام شود.
دکتر کشمیری با اشاره به تفاوت مطالبات اعضای کانون بازنشستگان نسبت به دیگر اقشار جامعه اظهار کرد: این تفاوت ناشی از اطلاعات شما در خصوص انواع مشکلات دانشگاه است و در همین خصوص کانون می‌تواند در قالب سازمان مردم‌نهاد فعالیت‌های مهمی داشته باشد.
بازنشستگان گنجینه‌های ارزشمند تجربه برای هر سازمانی محسوب می‌شوند
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: بازنشستگان گنجینه‌های ارزشمند تجربه برای هر سازمان محسوب می‌شوند و شایسته است تا در برنامه‌ریزی‌هایی که در راستای توسعه و پیشرفت مجموعه صورت می‌گیرد از تجربیات گران‌بهای این عزیزان استفاده گردد.
در نشست صمیمی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اعضای هیأت مدیره کانون بازنشستگان دانشگاه مشکلات بازنشستگان دانشگاه بررسی شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     بازنشستگان     دکتر.سعید.کشمیری        
تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >